עמוד הבית  >>>  מתכונים

מתכונים

קרם שניט, קינוחים מיוחדים, קישוטים לעוגות, עוגיות מיוחדות, בצקים ומאפים, עוגת גבינה, עוגת גלידה, עוגת ריבת חלב, עוגות שוקולד, כל אלה ניתן להכין באמצעות מתכונים לעוגות שניתן למצוא בספרי האפייה והבישול, באינטרנט, בסדנאות או לקבל מתכונים מהחמות או החברה הטובה שאת מאוד אוהבת את העוגות שהיא אופה או מכינה. מי שאוהב עוגות קיץ רעננות ומהירות הכנה, ניתן להכין עוגות ללא אפייה שהן מבין הטעימות ביותר. גם שילוב של עוגת גבינה או שוקולד, עוגה חלבית או עוגה שמתאימה למאכלי בשר כגון פרווה, ניתן למצוא בטעמים משגעים.

 

אחת העוגות הפשוטות להכנה הינה עוגה בחושה, כזאת שניתן להכין אפילו עם הילדים ואפילו ללמד אותם את המתכונים לעוגות. כאשר אתם מכינים עוגות, ללא הרבה כלים או הכנה מסובכת, זה כבר השלב הראשון של לימוד האפייה של עוגות טעימות בטעמים שונים, כאלה שניתן להכין מהר, כאשר האורחים מגיעים בהפתעה ואינכם מוכנים.

 

עוגות כשרות לפסח טעימות במיוחד- מתכונים מנצחים

 

פסח נמצא בפתח ואנו חייבים למצוא מתכונים לעוגות כשרות של פסח. ניתן בהחלט למצוא מתכונים מנצחים כגון רולדת שוקולד עם מוס שוקולד, כך שבשולחן הפסח לאחר הסעודה הגדולה, היא לבטח לא תבייש את בעליה ואתם לא תפסיקו לקצור מחמאות. גם עוגיות ועוגות קרות, ניתן להכין בפסח, כאשר אתם מקפיאים את העוגות העשויות ממצות , שוקולד, צימוקים , רום וכמובן שוקולד.

 

הרבה קוקוס ושוקולד אנו רואים בעוגות ועוגיות של חג הפסח, מה שעשוי להיות לנו משב רוח מרענן פעם בשנה, כאשר אנו רואים את כל הסגנונות המעניינים של מתכונים לעוגות שתתאמנה לחג הפסח, להכנת עוגה מהירה, קרה וטעימה.

 

עוגות מוס בכמה טעמים

 

ישנן עוגות מוס כגון עוגת טריקולד, כאשר ניתן להכין שלושה טעמים של שוקולד, כגון שוקולד לבן, חלב ומריר. גם עוגות ללא גלוטן, תוכלו למצוא בשלל מתכונים לעוגות והם מתאימות לחולי הצליאק או לאלה שהחליטו כי מעוניינים להפסיק ולאכול מוצרים עם גלוטן למען שמירה על בריאותם. את הקמחים מחליפים בקמח ללא גלוטן, קמח משקדים או פקאנים טחונים ועוד. העוגות הינן בריאות וטעימות בהרבה יותר מאשר העוגות הרגילות העשויות מקמחי חיטה.

מתכונים פשוטים וטיעמים תוכלו למצוא אצלנו באתר, אנחנו משתדלים לעדכן כמה שיותר מתכונים באתר שלנו- לפעמים אנחנו לא מספיקים הכל. אז, אם מתחשק לכם קינוח ספציפי שבא לכם להכין, שלחו לנו הודעה ונשתדל לענות לכם בהקדם.

צוות סיפורים מתוקים