קורס קונדיטוריה למתחילים

האם הייתם מעוניינים ללמוד כיצד ניתן להכין בצק פריך? בצק עלים? או מאפה שמרים להכנת עוגות? גם קינוחים ועוגות נפלאות, תלמדו להכין באמצעות הרשמה אל קורס קונדיטוריה למתחילים, כאשר כל הבסיס המקצועי והנכון להצלחה בהכנת עוגות, קינוחים ועוגיות, תוכלו ללמוד בקורס די קצר ותתחילו כבר ליישם את מה שלמדתם בבית. משתתפים רבים בקורס קונדיטוריה, מתלהבים וכבר מכינים עוגות מיוחדות ושאר מתוקים בקלות והם מצליחים להרשים את בני הבית והאורחים במעשי ידיהם.

בכל פעם, ישנם מתכונים חדשים שקל יהיה להכין אותם, כאשר תהיו מעוניינים להפתיע את האורחים המגיעים אליכם לארוחת ערב או חג. תוכלו ללמוד להכין קינוחים קרים, חומרים קושרים, הקצפות, כניסת מסות קלילות לתוך דחוסות, מקרונים בצבעים מרהיבים, קינוחים על בסיס מרנג ועוד. תתפלאו כמה קורס קונדיטוריה למתחילים, יכול לסייע לכם המון ותתחילו להתקדם בעצמכם, כאשר הכישרון של האפייה והכנת מתוקים וקינוחים, יתפתח אצלכם והאפייה תהיה כבר חלק בלתי נפרד מכם.

עבודה נכונה עם חומרי גלם איכותיים

בסדנאות או קורס קונדיטוריה למתחילים, תלמדו לעבוד עם חומרי גלם איכותיים, תוך יצירת עוגות, עוגיות וקינוחים מיוחדים, הכנת מתוקים ומאפים משוקולד ועוד. תוכלו ללמוד להכין פרלינים, דקורציות וקינוחים, מוסים ועוד. ישנם סודות מאפה שיש ללמוד על מנת להצליח להכין עוגות גבינה , גלאסז'ים, קינוחי כוס {קינוחים אישיים},פטיפורים וכדומה. תוכלו ללמוד שיטות לישה שונות, עבודה עם סוגי קמח שונים, עוגות בחושות או עוגות ללא קמח שהן קלות להכנה.

חוויית לימודים מהנה בביה"ס המוביל לאפייה וקונדיטוריה בחיפה

אם אתם מאזור חיפה וחשקה נפשכם ללמוד את סודות הקונדיטוריה והאפייה, קורס קונדיטוריה למתחילים הוא ממש בשבילכם. ביה"ס באווירה הביתית חלומות מתוקים, בהנהלתה של אורלי קרלין, יעניק לכם את השיטות הטובות והמקצועיות ביותר להכנת מאפים, עוגות, קינוחים ומתוקים שונים, שיטות זיגוג וקישוטים לעוגות. הקורס מועבר בכיתות קטנות כשאר מספר המשתתפים הוא בין 5-10 איש. ניתן להזמין סדנאות שונות גם לימי גיבוש, ימי הולדת ואירועים מיוחדים, תוך תיאום מראש ואף בהנחה. בסיום הקורס, המשתתפים יקבלו מארז שי של מוצרי הסדנא, על מנת להתחיל ולהכין עוגות, עוגיות וקינוחים בבית ולהתגאות במעשי ידכם.

#קורסאפייהבחיפה #קורסקונדיטוריהבחיפה #קורסאפייהלמתחילים

201 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול