סדנאות אפייה וקונדיטוריה

סדנאות אפייה וקונדיטוריה - אורלי קרלין

אם בא לכם להכין ארוחה רומנטית שבקינוח יהיה בה איזה מאפה מתוק, אם החלטתם ללמוד סוף סוף, כיצד מכינים בצק לבורקס ולהכין ממנו מאפים מיוחדים כיד הדמיון, זה הזמן להירשם אל סדנאות האפייה של אורלי קרלין. ישנם גברים ששולחים את נשותיהם לקראת יום ההולדת לסדנא שבה מלמדים את כל רזי האפייה, או כאשר זוגות הולכים יחד לסדנא, כך שיוכלו ללמוד לאפות ולהפתיע אחד את השני ויש אפשרות להגיע לסדנה ביחד עם הילדים.

החוויה של שיתוף הפעולה בין הזוגות וכן בין המשתתפים בסדנא היא עילאית. לרוב אנשים חוששים לפני סדנאות אפייה, אך בסופו של דבר הם לומדים ליהנות מזה ולהבין שזה בעצם קל אם יודעים כמה ואיזה חומרי גלם יש להשתמש, חומרי גלם איכותיים, חום נכון של התנור והכול פשוט יוצא מושלם!

התנסות ולמידה על סוגי הבצקים

זה בדיוק מה שלומדים בקורסים או סדנאות אפייה בכל מיני מרכזים בארץ, אשר נשים וגברים כאחד נרשמים לקורסים השונים בכדי ללמוד כמה מתכונים מיוחדים או לפתח את נושא האפייה שתמיד

היה קרוב לליבם והם מעוניינים להוציא ממנו את המיטב. סיפורים מתוקים שהיא קונדיטוריה ידועה ומוכרת בבעלותה של הקונדיטורית הידועה אורלי קרלין שלמדה את מקצוע הקונדיטור בצרפת וספרד והיא בעלת הקונדיטוריה סיפורים מתוקים כבר שנים.

סדנאות אפייה של סיפורים מתוקים שהיא חוויה בפני עצמה, תלמדו להכין עוגות ראווה, מקרונים, קינוחים אישיים, קישוטי שוקולד, פוקצ'ה רוזמרין, כדורי טראפלס שוקולד מריר ואמרטו ועוד ועוד ועוד. הסדנא אינה רבת משתתפים באופן מכוון, כך שכל אחד יקבל את מלוא תשומת הלב הראויה לו, על מנת שיתנסה וישאל את השאלות הרצויות לו או לה.

ללמוד על קינוחים שונים ותורת השוקולד

מי מאתנו אינו מעוניין לדעת על סודות השוקולד, הכנתו והכנת קינוחים מיוחדים באמצעות הסודות שנלמד בסדנאות אפייה. גם פינוקים חד פעמיים ועוגות ראווה, תוכלו להכין באמצעות סדנא שכולה אפייה, אם מדובר על מאפים מלוחים או מתוקים, כך שתוכלו תמיד להכין את מה שבני המשפחה והאורחים אוהבים.

כדאי כי תתכננו לכם את תאריך הסדנא על פי התאריכים שמפורסמים אצלנו באתר ותתחילו ליהנות מיצירה של ממש במטבח, התנסות באפייה והצלחה בהם. הרבה מתפעלים ומתלהבים ממה שהם מצליחים לאפות, אז מדוע שגם אתם לא..?

סדנאות אפייה - אורלי קרלין

#סדנאותאפייה #סדנאותלזוגות #סדנאותלמשפחותוילדים

136 צפיות0 תגובות