עוגות שוקולד - לקינוח ממש מיוחד

אוהבי השוקולד למיניהם, אוהבים קינוחים כגון: פאי שוקולד, כדורי שוקולד, עוגות שמרים ושוקולד, מוס שוקולד וכמובן שמיותר להזכיר את עוגות השוקולד הקלאסיות. בכל מסעדה, קפיטריה או בית מלון, תוכלו להזמין עוגות המיוצרות משוקולד במגוון רב של טעמים וגוונים. אנשים, למעשה בוחרים את בית הקפה שבו הם מעוניינים לשהות, על פי איכות הקינוחים והקפה שיוגש בהם. לבטח תשאלו את השאלה המתבקשת: האם הסוד שטמון בעוגת השוקולד הכול כך טעימה, נעוץ באופה? במתכון עצמו? או אולי בסוג השוקולד שממנו נאפתה העוגה? התשובה היא שבשלושתם...

עוגות שוקולד - לקינוח ממש מיוחד

החשיבות הגבוהה בהכנתן של עוגות שוקולד, קיימת בסוג השוקולד שבו משתמשים באפיית העוגה. ישנם מומחים, אשר טוענים שסודו של איכות השוקולד תלוי בסוג שנבחר להכנת העוגה. התשובה הנכונה יותר, הינה שאיכות השוקולד, תלויה ברובה ביצרנית השוקולד ובתערובות המיוחדות שהן מכינות.

כיצד הקונדיטורים רוכשים את השוקולד להכנת עוגות טעימות?

הקונדיטורים שכבר נמצאים שנים בענף הקונדיטוריה, יודעים מהיכן יש לרכוש את השוקולד האיכותי והמתאים ביותר עבור הכנתן של עוגות שוקולד מוצלחות. הקונדיטורים יודעים לרכוש את השוקולד בחברות סיטונאיות ספציפיות שמהן הם כבר רוכשים שנים שוקולד מסוגים מוצלחים. בשורה התחתונה, איכות השוקולד, היא זו אשר תכתיב לנו את הטעם המיוחד של העוגות העשויות משוקולד. לפעמים, מתכון לעוגת שוקולד מיוחדת, הינה משימה לא פשוטה והבחירה של המתכון, עשויה אף היא להכתיב את הצלחתה של עוגה.

עוגות משוקולד לילדים ולמבוגרים ועל ההבדל ביניהן

ישנו הבדל רב, בין עוגות שוקולד המיועדות למסיבת יום ההולדת של הילדים, לבין אירוח שבו אנו מציעים עוגת שוקולד למבוגרים. עוגת השוקולד שתהיה מיועדת לחגיגת יום ההולדת עבור ילדים, עוגה פשוטה עם סוכריות צבעוניות, בהחלט תעשה את העבודה ואילו

עוגת השוקולד שתהיה מיועדת למבוגרים, תהיה עם קרם קפה, מושקעת ומקצועית. ניתן למצוא גם עוגת שוקולד, המיועדת לאנשים טבעונים, כמו למשל עוגה שעשויה מרסק תפוחים, חלב שקדים במקום שימוש עם ביצים וחלב טבעי.

גם עוגות שוקולד ללא גלוטן תפסו תאוצה רבה, בשנים האחרונות, כאשר הן אפילו עשירות וטעימות יותר, מאשר עוגות משוקולד המיוצרות מקמח רגיל.

עוגות שוקולד - לקינוח ממש מיוחד

#עוגותשוקולד #קינוחישוקולד

86 צפיות0 תגובות