עוגות כשרות לפסח

מילים כגון "כשר לפסח" עשויות להרתיע אנשים רבים, בכל הנוגע למתוקים ולעוגות במיוחד. הקינוחים שאנו מכירים בסיסם עשוי מקמח ורבים כבר מאסו בעוגיות קוקוס, או בוטנים. יש להתחיל להמציא משהו טוב יותר, להכין עוגות כשרות לפסח שכל האורחים שבאים אלינו לחג, ממש יאהבו ולכן, ההמלצה היא להכין לפחות 2 עוגות. טכניקות האפייה היום, אינה מצריכה אפייה של עוגות המכילות קמח.

בזמנו, הקונדיטוריות והמתכונים השונים של עוגות כשרות לפסח הציעו רק עוגות לפסח העשויות מקמח מצה, מה שלא היה מי יודע מה טעים ואז, החלו למצוא תחליפים מעניינים לקמח, כמו שקדים, אגוזים, קמחים מאורז, תירס, קורנפלור ואפילו קמחים המיועדים לחולי צליאק שעושים בהם שימוש בפסח. גם בקונדיטוריות השונות, מציעים תחליפים נהדרים לקמח, מה שגורם לעוגות להיות טעימות ונימוחות מאשר העוגות העשויות מקמח חיטה.

אורלי קרלין - סדנאות אפייה לילדים ומבוגרים

אם אין לחם תאכלו עוגות...

זו הבעיה שרבים נוטים להשמין דווקא בחג הפסח, כי כמו שהמלכה מריאן טואנט אמרה אז: "אם אין לחם תאכלו עוגות" אצלנו הכוונה היא אל עוגות כשרות לפסח. עוגות אלה הן מהטעימות ביותר וניתן למצוא ליין שלם של עוגות העשויות משמנת מתוקה ואינסטנט פודינג שהן טעימות במיוחד ומושכות אותנו יותר. בגלל עונת התותים, אפשר למתן קצת מחומרי הגלם המשמינים יותר, כך שתוכלו להכין עוגה עם בצק העשוי מקוקוס, שכבת ג'לי עם תותים טריים.

גם בראוניס ניתן למצוא בתוך ספר המתכונים להכנת עוגות כשרות לפסח. הבראוניס נחטפים ע"י אורחים וילדים שמגיעים אליכם לביקור בחול המועד או בחגים עצמם. כאשר הילדים נמצאים בחופש והבעל עובד חצאי יום, ניתן יהיה ללמד אותם כיצד להכין עוגה מדהימה בהכנה כל כך קלה, כך שהם יוכלו להתגאות במעשי ידיהם בעוגות שהכינו שהן כה טעימות, נימוחות ורעננות.

המחירים בקונדיטוריות של עוגות כשרות לפסח מרקיעות שחקים

היות והמחירים של עוגות כשרות לפסח מרקיעים שחקים, כדאי תתחילו ללמוד כיצד להכין עוגות שתהיינה כשרות לפסח כאשר אתם הכנתם במו ידיכם. כל מה שתצטרכו זה הרבה ביצים ובמקום הרבה קמח יהיה הרבה אוויר בעוגות אבל הקלוריות עדיין תהיינה רבות בעוגות אלה. ניתן לאפות או להכין עוגה קרה של פסח, מבלי לעשות שימוש עם כל קמח שהוא והתוצאה היא עוגות טעימות בהרבה יותר מאשר עוגות שאינן כשרות לפסח.

#כשרלפסח #עוגותלפסח #קינוחיםכשריםלפסח #מתכוניםכשריםלפסח

83 צפיות0 תגובות