עמוד הבית  >>>   הקורסים שלנו   >>>  קורס אפייה למתחילים

קורס אפייה וקונדיטוריה למתחילים

לברור מועד פתיחת הקורס הבא השאירו פרטים למטה
או התקשרו אלינו
0503314402

סילבוס כללי

הקורס כולל עשרה מפגשים שונים הכוללים את הנושאים הבאים:

שיעור 1 : קרמים

שיעור 2: קינוחי מרנג ושימוש בחלבון, הכנת מאקרונים

שיעור 3: בצק פריך מתוק

שיעור 4: בצק פריך מלוח

שיעור 5: בצק רבוך

שיעור 6: בצק שמרים

שיעור 7: זילוף עוגות

שיעור 8: עוגות גבינה

שיעור 9: שוקולד

שיעור 10: מוסים ועוגות ראווה

 

פרטים כלליים על הקורס:

  • הקורס מתקיים בין השעות 17:00-21:00, משך כל שיעור 4-5 שעות

  • ימי שישי - 9:00-13:00, משך כל שיעור 4-5 שעות
     

  • הקורס הינו שילוב בין פרזנטציה ועשייה של כלל התוצרים, מקצועי, מהנה, עם דגש רב על החידושים בתחום תוך עבודה בקבוצות קטנות (6-8 משתתפים) עם יחס אישי.
     

  • בסיום כל מפגש נערוך פרזנטציה מרשימה עם כל התוצרים.

היכנסו לאינסטגרם שלנו ותראו מה אנחנו מכינים... כדאי לכם!
לפרטים נוספים והרשמה לקורס
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תודה רבה! הפרטים נשלחו

קורס אפייה וקונדיטוריה למתחילים

 

מי מאתנו לא אוהב עוגות, עוגיות וקינוחים? כולנו מעוניינים להפתיע את בני הבית בעוגות טעימות, לחמים ומאפים שונים. הבעיה היא שלא כולנו מומחים ולכן, ניתן ללמוד באמצעות קורס אפיה למתחילים. בגלל המודעות היום לאפיה ובישול, הנושא הגסטרונומי נמצא היום בעליה, היות ואנו צופים בהרבה תכניות טלוויזיה של טובי השפים והקונדיטורים בארץ, זה הזמן שתלמדו גם אתם קורס מלא יצירה וטעמים שתאהבו ליישם בביתכם.

 

אנשים שמעוניינים להתחיל לארח ולהרשים את המשפחה בשולחן קינוחים מרשים, מעוניינים לשכלל את הידע שלהם. למרות שהם יודעים להכין עוגה או שתיים, קצת עוגיות ואולי לחמניות טעימות, כדאי כי יתחילו להעשיר את התפריט שלהם בקינוחים ומאפים. ע"י קורס אפיה למתחילים, כך שעם הזמן, יוכלו אף להעשיר את התפריט שלהם ולהמשיך ללמוד קורסים מתקדמים יותר, במידה וירצו להשתכלל יותר.

 

קורסים המתקיימים בקבוצות קטנות

 

מי שמעוניין להתחיל ללמוד קורס אפיה למתחילים, יתחיל בלימוד עם קבוצות קטנות, כך שתהיה תשומת לב לכל תלמיד . בקורס ילמדו נושאים שונים כגון: לימוד שיטות העבודה מעולם האפייה והקונדיטוריה, הבנת ההליכים בשלבי האפייה השונים, הקניית כלים לייעול העבודה, ידע והתנסות בהכנת מאפים וקינוחים מרשימים. בקורס למדו על יסודות האפייה, עבודה נכונה ויעילה עם שוקולד, הכנת פרלינים, הכנת עוגות מרשימות ושיעור  לקינוחים קטנים הכולל קינוחי כוסות.

 

למי מיועד קורס אפייה למתחילים?

 

בתי ספר פרטיים וגדולים ללימודי הקונדיטוריה והאפייה, פתחו שעריהם לאנשים שאין להם זמן לאפות, אך בכל זאת החליטו כי מן הראוי שילמדו הכנה של מאפים וקינוחים, ע"י הרשמה אל קורס אפייה למתחילים. בשל כך קורס זה , הנועד למתחילים יוכלו לבחור ללמוד את הדברים הספציפיים שהם מעוניינים ללמוד ולכן כדאי להתעניין היכן ניתן ללמוד, כך שהמיקום יהיה נוח, מה משך זמן הקורס, באילו שעות ומה המחיר. קורס זה, מתאים גם למי שהאפייה הייתה תמיד משאת נפשו והחליט שהגיע הזמן שיתחיל ללמוד באופן מקצועי יותר ע"י קונדיטור מנוסה ומוכר וכן, ללמוד קצת יותר מסודות האפייה שלא ידע על קיומן קודם להרשמתו לקורס.

 

הקורס שיתאים לכל מי שמעוניין ללמוד יותר על אפייה

 

בית הספר סיפורים מתוקים, מתאים לאנשים שמעוניינים ללמוד יותר על אפייה, או כאלה שרק מתחילים להיחשף לאפייה ומעוניינים רק להשתפר. הקורס מתקיים בביה"ס הנמצא בחיפה. מנהלת בית הספר הינה אורלי קרלין, אשר החלה את דרכה באפיית עוגיות שאנשים אהבו והחלה למכור מהן כמויות. בהמשך נרשמה אורלי לבתי ספר לאפייה ובישול מהמוכרים בעולם, התפתחה והחליטה לפתוח את בית הספר לאפייה שפתח את שעריו לאנשים המעוניינים ללמוד לאפות נכון ולהגדיל את כמות  התפריטים שלהם.

 

קורס אפייה למתחילים הינו בעל 10 מפגשים. לימודים אלה, כוללים הכנת מאקרונים במגוון מילויים, סדנת שוקולד, הכנת פרלינים במגוון מילויים, סדנת קינוחים לאירוח וכן, פטיפורים, תוך שילוב של מרקמים, סדנת שמרים, כך שתצליחו יותר באפייה של כל סוגי המאפים.